Warning: Illegal offset type in isset or empty in /data/web/virtuals/7596/virtual/www/domains/zulovedesky.cz/wp-includes/taxonomy.php on line 259
class="page-template-default page page-id-478 page-kuchynske-pracovni-desky - facebook-out">

Kuchyňské pracovní desky

Reklama
 

Hledáte kuchyňské pracovní desky?

Kámen má své kouzlo a je to přírodní materiál. A kuchyňská pracovní deska je srdcem každé kuchyně! Především ona určuje celkový dojem, ráz a vzhled kuchyně. Na kamenné kuchyňské desce se pracuje příjemněji jak profesionálům, tak hospodyňkám, či hlavám rodin, kteří rádi vaří. Žulové desky jsou vkusné, odolné a snadno udržovatelné. Díky schopnosti odolat i vysokým teplotám je možné desku využít i pro odložení rozpáleného hrnce, pekáče nebo pánve. Při krájení zeleniny, masa a přípravě různých pokrm není třeba užívat prkénko! Samozřejmě, každý kámen postupem času nasákne je na Vás, jakou zvolíte cestu, zda prevenci, nebo vhodný nátěr. 

Co vydrží dobrá kuchyňská pracovní deska ze žuly, či peruánského kvarcitu?

Kuchyňská deska

Námi dodávané kamenné kuchyňské desky jsou pouze z kvalitních a odolných materiálů. Hlavně ze žuly (granit), případně z peruánského kvarcitu – je jen jediný lom na světě, kde se peruánský kvarcit těží a my jsme jeho jedinými dovozci do ČR. Ani náročný provoz v kuchyních jim nemůže nijak uškodit, jsou odolné vůči poškrábání, pořezání a snadno se ošetřují! Díky hladkému a leštěnému povrchu kuchyňských desek, je i samotné čištění velmi jednoduché, není třeba používat drastické chemické čistící prostředky! Povrch našich kamenných desek je opatřen ochrannou vrstvou, která zamezuje vsakování nečistot a pachů do kamene a udržuje stále stejný vzhled.

 

Jaké rozměry má mít Vaše kuchyňská pracovní plocha?

kuchynske deskyKamenné desky vyřežeme do Vámi požadovaných tvarů, přizpůsobíme je dle rozměrů dřezu, sporáku či integrované varné desky. Kuchyňské pracovní desky připravíme ve standardních rozměrech 38 mm, 50 mm, nebo i v atypických rozměrech, o různých mocnostech a v mnoha barevných provedeních. Uspokojíme i ty nejnáročnější potřeby. Desky připravíme na přání vhodný způsob uchycení.

Někteří designoví architekti doporučují kuchyňské pracovní desky z Peruánského kvarcitu, který má moderně vypadající povrch a vydrží více, než žula.

Dopřejte si krásnou kuchyňskou pracovní desku se zárukou. Ve vlastní dílně ji upravíme a nainstalujeme po celé ČR. Kontaktujte nás, poradíme Vám s výběrem, pomůžeme naplánovat kuchyň Vašich představ a vše zařídíme za Vás!

Výhody našich kuchyňských pracovních desek

 

  • Máme jeden z největších výběrů kamene z celé ČR – těžko najdete barvu přírodního kamene, který nemáme

  • Vydrží léta – chcete se dívat léta na pěkný kámen, nebo na umělinu?

  • Vaši kuchyňskou pracovní desku upravíme, ať vkusně zapadne do Vašeho interiéru

  • Odolné vůči vodě – i když každý kámen jednou něco málo nasákne

  • Vysoká tvrdost – obzvlášť, pokud si objednáte desku z peruánského kvarcitu

  • Odolnost vůči poškrábání

  • Odolnost vysokým teplotám i chladu

Pokud uvažujete o vhodné kuchyňské pracovní desce, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte. Působíme po celé ČR a máme velmi zajímavý slevový program. Kontaktujte nás